Personel Sağlık Personeli Haberleri Sağlık Personel Sağlıkçılar

Sözleşmeli Sağlık Personeline Performans Değerlendirmesi Geliyor

Bakan Ahmet Demircan Sözleşmeli Personel Performansı hakkında açıklamalar yaptı.

Sözleşmeli Personellerimizi Değerlendirmek Zorundayız

Sözleşmeli Sağlık Personeline Performans Değerlendirmesi Geliyor | Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, sözleşmeli sağlık personeli olarak görev yapan arkadaşlarımızı değerlendirmek zorundayız açıklamaları yaptı. Bu değerlendirmeye başarı değerlendirmesi adı veren Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, karne belki hoş gözükmüyor ancak bu konuya bu şekilde bakmayalım ifadelerine yer verdi.

Performans Değerlendirmesi Olarak Bakalım

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, bu konuya sözleşmeli sağlık personeli performans değerlendirmesi olarak bakalım. Başarılıyı, başarısızdan ayırmak önemlidir. Hizmetin kalitesini yükseltmek için çalışmalı ve başarıya ödül vermeliyiz ifadelerini kullandı. Başarısız olan kişi belli bir puanın altındaysa sözleşmesini sonlandırmak lazım.

Kriterleri Belirliyoruz

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, bu konular hakkında çalışmalarımız devam ediyor, bu konu ile ilgili kriterlerimizi belirliyoruz. Önümüzdeki günlerde sözleşmeli sağlık personellerimiz ve diğer sağlık çalışanları arkadaşlarımız ile eğitim çalışmaları yapacağız. Ocak ayının son haftası gibi çalışmamızı yapmayı planlıyoruz. Sağlık personeli arkadaşlarımızda hangi kriterlerden geçeceklerini bilecekler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Inline
Inline